Nabór tłumaczy do instytucji Unii Europejskiej

Tłumaczy zainteresowanych rozwojem swojej kariery zawodowej na pewno ucieszy fakt, że w zeszłym tygodniu ruszył nabór tłumaczy do instytucji Unii Europejskiej. Poszukiwany są zarówno pracownicy stali jak i tymczasowi.

W przypadku stałej pracy jako tłumacz poszukiwane są osoby biegle władające językiem fińskim, węgierskim, łotewskim, polskim, portugalskim lub słowackim (C2). Ponadto wymagana jest znajomość języka angielskiego, francuskiego lub niemieckiego na poziomie C1 oraz znajomość innego oficjalnego języka Unii Europejskiej również na poziomie C1. Kandydaci powinni być obywatelami kraju należącego do Unii Europejskiej oraz muszą posiadać dyplom ukończenia 3-letnich studiów. Doświadczenie
w pracy tłumacza jest mile widziane, ale nie jest ono konieczne. Nie ma ograniczeń wiekowych. Miejscem pracy jest Bruksela lub Luksemburg. Podania można składać do 1 września 2015 roku. Więcej informacji na:

http://ec.europa.eu/dgs/translation/workwithus/staff/permanent/index_en.htm.

Komisja Europejska ogłosiła również nabór tłumaczy chętnych do pracy tymczasowej. Poszukiwani są tłumacze języka angielskiego tłumaczący z dwóch języków, z których jeden musi należeć do podanej grupy: bułgarski, chorwacki, czeski, duński, niderlandzki, estoński, fiński, grecki, węgierski, łotewski, litewski, polski, portugalski, rumuński, słowacki, słoweński lub szwedzki. Drugi język może pochodzić również z tej grupy bądź może nim być francuski, niemiecki, włoski lub hiszpański. Umowa byłaby zawarta na okres od 1 do 4 lat z możliwością przedłużenia. Termin zgłaszania swoich kandydatur upływa 2 września 2015 roku. Więcej informacji na:

http://ec.europa.eu/dgs/translation/workwithus/staff/temporary/index_en.htm.

Jeżeli interesuje Cię tematyka dotycząca naboru tłumaczy języka angielskiego do instytucji Unii Europejskiej lub rozwoju kariery zawodowej zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi artykułami na blogu, poświęconymi tej tematyce.

Jeśli natomiast potrzebujesz skorzystać z pomocy tłumacza przysięgłego języka angielskiego na podkarpaciu lub szukasz tłumacza języka angielskiego w Rzeszowie w celu przetłumaczenia swoich dokumentów i nie wiesz, który z tłumaczy będzie odpowiedni – skontaktuj się z nami.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie, podamy także wycenę tłumaczenia przed przystąpieniem do realizacji oraz termin samej realizacji.

Zapraszamy serdecznie do naszego Biura Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 26/4a – Zespół Tłumaczy K. LITWIN, J. CZERNIA S.C. Aby ustalić cenę i termin wykonania tłumaczenia przysięgłego z języka angielskiego Twoich dokumentów skontaktuj się z nami za pośrednictwem zakładki KONTAKT lub odwiedź nas osobiście w naszym Biurze Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00. Zapraszamy serdecznie!

Artykuł został opracowany na podstawie informacji zawartych na stronie internetowej Komisji Europejskiej.

Podziel się ze znajomymi na Facebooku

TŁUMACZENIA:
- polski
- angielski

Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie, przysięgłe i zwykłe. Krótkie terminy, korzystne ceny, wszystkie specjalności.

qr-ukrainnika

Zespół Tłumaczy K. Litwin, J. Czernia S.C.
background