Tłumaczenia dokumentów do rejestracji auta w zakresie języka angielskiego

Tłumaczenia z języka angielskiego dokumentów niezbędnych do rejestracji pojazdu z zagranicy

Jeśli sprowadziłeś pojazd z zagranicy, chciałbyś go zarejestrować, potrzebujesz tłumaczenia z języka angielskiego dokumentów samochodowych, ale nie wiesz, które z nich musisz tłumaczyć, niezwłocznie skontaktuj się z nami.

Doradzimy Ci, jakie tłumaczenia samochodowe są Ci niezbędne do rejestracji pojazdu w wydziale komunikacji. Wykonujemy tłumaczenia z języka angielskiego dowodów rejestracyjnych, tłumaczenia kart pojazdu, świadectw własności, tłumaczenia faktur, rachunków czy umów sprzedaży, tłumaczenia przeglądów technicznych, tłumaczenia wyciągów ze świadectw homologacji, zgłoszeń serwisowych, gwarancji i protokołów napraw i serwisów i wiele innych.

Jeżeli szukasz tłumacza przysięgłego języka angielskiego w Rzeszowie lub potrzebujesz skorzystać z pomocy tłumacza języka angielskiego na podkarpaciu i nie wiesz, który z tłumaczy będzie odpowiedni – skontaktuj się z nami.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie, podpowiemy jakie dokumenty wymagają urzędy przy rejestracji pojazdu sprowadzonego z zagranicy, które powinny być wykonane przez tłumacza przysięgłego języka angielskiego, podamy także wycenę takiego tłumaczenia jeszcze przed przystąpieniem do realizacji.

Zapraszamy serdecznie do naszego Biura Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 26/4a – Zespół Tłumaczy K. LITWIN, J. CZERNIA S.C. Wystarczy, że za pośrednictwem zakładki KONTAKT skontaktujesz się z nami, otrzymasz szczegółowe informacje, dotyczące ceny i terminu tłumaczeń samochodowych lub odwiedź nas osobiście w naszym Biurze Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00. Zapraszamy serdecznie!

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Podobne artykuły
Tłumaczenia na jezyk angielski – tłumaczenia techniczne, tłumaczenia stron internetowych i oprogramowania

kwi 18, 2015

TŁUMACZENIA:
- polski
- angielski

Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie, przysięgłe i zwykłe. Krótkie terminy, korzystne ceny, wszystkie specjalności.

qr-ukrainnika

Zespół Tłumaczy K. Litwin, J. Czernia S.C.
background