Tłumaczenia dokumentów do rejestracji pojazdu z zagranicy – TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Tłumaczenia dokumentów samochodowych z Anglii lub USA – TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Kupiłeś samochód za granicą? Zastanawiasz się, jakie dokumenty będą Ci potrzebne do jego rejestracji pojazdu?

Prezentujemy poniżej wykaz dokumentów, jakie musisz przetłumaczyć u tłumacza przysięgłego języka angielskiego, jeśli sprowadziłeś samochód z kraju anglojęzycznego i chcesz go zarejestrować w Polsce.

Tłumaczenia samochodowe z języka angielskiego realizują praktycznie wszystkie biura tłumaczeń. Oczywiście najlepiej ustalić w odpowiednim wydziale spraw komunikacyjnych, jakie dokumenty są Ci niezbędne do rejestracji pojazdu.

Różnie to bowiem bywa w różnych urzędach. Jeśli jesteś właścicielem pojazdu, wykazanym w dokumentach, nie musisz sporządzać tłumaczenia uwierzytelnionego (potocznie zwanego „przysięgłym”) z języka angielskiego dowodu zakupu (umowy albo faktury), jednak spytaj o to również we właściwym urzędzie.

Samochód z Wielkiej Brytanii:

1. Dowód rejestracyjny

2. Umowa/faktura zakupu

 

Samochód ze Stanów Zjednoczonych:

1. Dowód rejestracyjny

2. Dowód własności

3. Umowa/faktura zakupu

 

Przypominamy o konieczności ustalenia we właściwym urzędzie, jakie ostatecznie tłumaczenia samochodowe z języka angielskiego będą Ci potrzebne do rejestracji pojazdu.

Jeżeli szukasz tłumacza przysięgłego języka angielskiego w Rzeszowie lub potrzebujesz skorzystać z pomocy tłumacza przysięgłego języka angielskiego na podkarpaciu i nie wiesz, który z tłumaczy będzie odpowiedni – skontaktuj się z nami.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie, podpowiemy jakie dokumenty są wymagane przy rejestracji pojazdu w wydziale komunikacji, które powinny być wykonane przez tłumacza przysięgłego języka angielskiego, podamy także wycenę takiego tłumaczenia jeszcze przed przystąpieniem do realizacji.

Zapraszamy serdecznie do naszego Biura Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 26/4a – Zespół Tłumaczy K. LITWIN, J. CZERNIA S.C. Aby ustalić cenę i termin wykonania tłumaczenia przysięgłego lub zwykłego z języka angielskiego Twoich dokumentów samochodowych skontaktuj się z nami za pośrednictwem zakładki KONTAKT lub odwiedź nas osobiście w naszym Biurze Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00. Zapraszamy serdecznie!

Podziel się ze znajomymi na Facebooku

TŁUMACZENIA:
- polski
- angielski

Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie, przysięgłe i zwykłe. Krótkie terminy, korzystne ceny, wszystkie specjalności.

qr-ukrainnika

Zespół Tłumaczy K. Litwin, J. Czernia S.C.
background