Tłumaczenia ekonomiczne, biznesowe i handlowe

Tłumaczenia ekonomiczne, biznesowe i handlowe

W zakresie tłumaczeń ekonomicznych, biznesowych i handlowych realizujemy na rzecz naszych Klientów wszelkiego rodzaju tłumaczenia dokumentów, pojawiających się w obrocie gospodarczym oraz związanych z kwestią podatku i ubezpieczeń. Tłumaczymy faktury, pisma podatkowe, bilanse i protokoły z audytów, zeznania podatkowe, wykonujemy tłumaczenia deklaracji celnych, zezwoleń i licencji, protokołów pokontrolnych i wiele innych.

W ramach tłumaczeń ekonomicznych świadczymy również usługi tłumaczeń dokumentów ubezpieczeniowych – wszelkiego rodzaju polis, ofert ubezpieczeń, wniosków o wypłatę, zaświadczeń o ubezpieczeniu  i innych.

Aby ustalić czas i cenę realizacji Twojego tłumaczenia ekonomicznego, biznesowego i handlowego po prostu skontaktuj się z nami. Wyślemy Ci szczegółowe informacje w zakresie Twojego zlecenia. Pamiętaj, że aby zlecić nam tłumaczenie, nie musisz wychodzić z biura czy z domu. Wyślij nam dokument w postaci elektronicznej (plik Word, PDF, zeskanowany obraz), a niezwłocznie otrzymasz od nas informacje odnośnie ceny i terminu tłumaczenia.

Jeżeli interesuje Cię tematyka tłumaczeń ekonomicznych, biznesowych i handlowych  zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi artykułami na blogu, poświęconymi tej tematyce.

Jeśli natomiast potrzebujesz skorzystać z pomocy tłumacza przysięgłego języka angielskiego na podkarpaciu lub szukasz tłumacza języka angielskiego w Rzeszowie w celu przetłumaczenia swoich dokumentów ekonomicznych, biznesowych i handlowych i nie wiesz, który z tłumaczy będzie odpowiedni – skontaktuj się z nami.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie, podamy także wycenę tłumaczenia przed przystąpieniem do realizacji oraz termin samej realizacji.

Zapraszamy serdecznie do naszego Biura Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 26/4a – Zespół Tłumaczy K. LITWIN, J. CZERNIA S.C. Aby ustalić cenę i termin wykonania tłumaczenia przysięgłego lub zwykłego z języka angielskiego Twoich dokumentów ekonomicznych, biznesowych i handlowych skontaktuj się z nami za pośrednictwem zakładki KONTAKT lub odwiedź nas osobiście w naszym Biurze Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00. Zapraszamy serdecznie!

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Podobne artykuły
Spójniki and or w tłumaczeniu na język polski

kwi 27, 2017

Jak zadbać o poprawność polityczną tekstu – część I

mar 19, 2017

Łacińskie skróty w języku angielskim

sty 20, 2017

TŁUMACZENIA:
- polski
- angielski

Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie, przysięgłe i zwykłe. Krótkie terminy, korzystne ceny, wszystkie specjalności.

qr-ukrainnika

Zespół Tłumaczy K. Litwin, J. Czernia S.C.
background