Tłumaczenia materiałów i nośników reklamowych

Tłumaczenia materiałów i nośników reklamowych

Na rzecz naszych Klientów realizujemy tłumaczenia materiałów reklamowych wszelkiego rodzaju – wizytówek, ulotek, prospektów reklamowych, filmów i prezentacji, itp. Tłumaczenia nośników reklamowych możesz zlecić nam w każdym formacie – pliku tekstowym czy graficznym, dokumencie PDF. Oferujemy profesjonalne usługi tłumaczeń marketingowych, ponadto jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom w zakresie tłumaczeń materiałów i nośników reklamowych.

Potrzebujesz tłumaczenia ulotki reklamowej, oferty handlowej czy banneru? Nic prostszego – skontaktuj się z nami, szczegółową ofertę w zakresie tłumaczeń materiałów reklamowych otrzymasz niezwłocznie.

Jeżeli interesuje Cię tematyka tłumaczeń materiałów i nośników reklamowych  zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi artykułami na blogu, poświęconymi tej tematyce.

Jeśli natomiast potrzebujesz skorzystać z pomocy tłumacza przysięgłego języka angielskiego na podkarpaciu lub szukasz tłumacza języka angielskiego w Rzeszowie w celu przetłumaczenia swoich materiałów i nośników reklamowych i nie wiesz, który z tłumaczy będzie odpowiedni – skontaktuj się z nami.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie, podamy także wycenę tłumaczenia przed przystąpieniem do realizacji oraz termin samej realizacji.

Zapraszamy serdecznie do naszego Biura Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 26/4a – Zespół Tłumaczy K. LITWIN, J. CZERNIA S.C. Aby ustalić cenę i termin wykonania tłumaczenia przysięgłego z języka angielskiego Twoich dokumentów lub materiałów i nośników reklamowych skontaktuj się z nami za pośrednictwem zakładki KONTAKT lub odwiedź nas osobiście w naszym Biurze Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00. Zapraszamy serdecznie!

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Podobne artykuły
Tłumaczenie slangu w dialogach filmowych

lip 28, 2016

Przekład w świetle normy PN-EN 15038

lip 7, 2016

Translation of Idioms and Metaphors in Legal Acts

kwi 3, 2016

TŁUMACZENIA:
- polski
- angielski

Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie, przysięgłe i zwykłe. Krótkie terminy, korzystne ceny, wszystkie specjalności.

qr-ukrainnika

Zespół Tłumaczy K. Litwin, J. Czernia S.C.
background