Tłumaczenia medyczne i tłumaczenia dokumentacji medycznych

Tłumaczenia medyczne

Nasza oferta w zakresie tłumaczeń medycznych jest bardzo szeroka. Jeśli jesteś zainteresowany tłumaczeniem dokumentów medycznych (kart choroby, informacji o przebiegu leczenia, zwolnień lekarskich, kart informacyjnych ze szpitala), tłumaczeniem skierowania na badania specjalistyczne, potrzebujesz tłumaczenia wyników badań lekarskich, itp., koniecznie się z nami skontaktuj. Wykonamy dla Ciebie profesjonalne tłumaczenie medyczne każdego rodzaju.

Tłumaczenie tekstów medycznych

Tłumaczenia medyczne realizujemy także na rzecz podmiotów, zajmujących się obrotem preparatami medycznymi. Tłumaczymy ulotki medyczne, opakowania medykamentów i wiele innych.

Wyślij nam dokument do tłumaczenia medycznego, w odpowiedzi dostaniesz wycenę, termin realizacji i wszelkie niezbędne dodatkowe informacje.

Jeżeli interesuje Cię tematyka tłumaczeń tekstów medycznych i dokumentacji medycznej  zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi naszymi artykułami na blogu, poświęconymi tej tematyce.

Jeśli natomiast potrzebujesz skorzystać z pomocy tłumacza przysięgłego języka angielskiego na podkarpaciu lub szukasz tłumacza języka angielskiego w Rzeszowie w celu przetłumaczenia swoich dokumentów medycznych i nie wiesz, który z tłumaczy będzie odpowiedni – skontaktuj się z nami.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie, podamy także wycenę tłumaczenia przed przystąpieniem do realizacji oraz termin samej realizacji.

Zapraszamy serdecznie do naszego Biura Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 26/4a – Zespół Tłumaczy K. LITWIN, J. CZERNIA S.C. Aby ustalić cenę i termin wykonania tłumaczenia przysięgłego z języka angielskiego Twoich dokumentów medycznych skontaktuj się z nami za pośrednictwem zakładki KONTAKT lub odwiedź nas osobiście w naszym Biurze Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00. Zapraszamy serdecznie!

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Podobne artykuły
Jak zadbać o poprawność polityczną tekstu – część I

mar 19, 2017

Przypis tłumacza – pomoc czy utrudnienie

sie 17, 2016

Przekład w świetle normy PN-EN 15038

lip 7, 2016

TŁUMACZENIA:
- polski
- angielski

Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie, przysięgłe i zwykłe. Krótkie terminy, korzystne ceny, wszystkie specjalności.

qr-ukrainnika

Zespół Tłumaczy K. Litwin, J. Czernia S.C.
background