Tłumaczenia na jezyk angielski – tłumaczenia techniczne, tłumaczenia stron internetowych i oprogramowania

Tłumaczenia na język angielski – tłumaczenia techniczne

Może się zdarzyć, że będziesz musiał skorzystać z usług tłumacza przysięgłego języka angielskiego w Rzeszowie, specjalizującego się w tłumaczeniach technicznych na język angielski lub z języka angielskiego na polski.

Usługi takiego tłumacza języka angielskiego mogą Ci być potrzebne, jeśli np. posiadasz dokumentację techniczną w języku angielskim, a tłumaczenie przysięgłe z języka angielskiego takiej dokumentacji będzie Ci potrzebne np. w sądzie czy innej instytucji państwowej.

Istnieje wiele biur tłumaczeń, które specjalizują się w tłumaczeniach technicznych na język angielski. Pamiętaj tylko, aby zawsze upewnić się, czy tłumacz języka angielskiego, który będzie realizował Twoje zlecenie, faktycznie zna się na tłumaczeniach technicznych w zakresie języka angielskiego.

Jest to o tyle ważne, że terminologia techniczna zawiera wiele pojęć specjalistycznych, które mogą nie być znane tłumaczowi, specjalizującemu się w innej niż technika dziedzinie. Dodatkowo każdy język obcy zawiera naleciałości z innych języków, a te w technice są bardzo widoczne.

Nawet w języku polskim przyjęło się wiele obcobrzmiących terminów technicznych.

Tłumaczenia na język angielski stron internetowych

Jeśli nie posiadasz jeszcze strony internetowej w języku angielskim, czym prędzej powinieneś zlecić jej opracowanie.

Internet to znakomity sposób na pozyskiwanie Klientów, a firmowa strona internetowa to w dzisiejszych czasach obowiązek.

Dodatkowo jeśli z Twoich usług mogą korzystać obcokrajowcy, to strona internetowa powinna posiadać kilka wersji językowych, a już na pewno powinna zawierać opis Twoich usług i produktów przynajmniej w języku angielskim.

Jeśli zlecisz tłumaczenie strony internetowej na język angielski, to pamiętaj o tym, że tłumacz języka angielskiego może mieć problem z pozyskaniem całości tekstu do tłumaczenia bezpośrednio z Twojej strony.

Może to wynikać z faktu, że Twoja strona może zawierać np. elementy animacji flash, z których tekstu tłumacz nie skopiuje.

Najlepiej wysłać tłumaczowi języka angielskiego teksty źródłowe strony, a po ich przetłumaczeniu na język angielski informatyk umieści je na serwerze. Warto postarać się również o weryfikację takiego tłumaczenia przez native speakera języka angielskiego.

Pamiętaj – strona internetowa to Twoja wizytówka. Jeśli będą na niej błędy, to możesz zniechęcić do siebie potencjalnego Klienta.

Tłumaczenia na język angielski i lokalizacja oprogramowania

Jako producent albo dystrybutor oprogramowania z pewnością będziesz chciał, aby Twój produkt sprzedawać również za granicą.

O ile nie jest to program typowo na polski rynek (np. program do prowadzenia księgowości, uwzględniający polską specyfikę (np. polskie przepisy podatkowe), możesz postarać się o jego tłumaczenie na język angielski i sprzedaż za granicami kraju.

Zlecając lokalizację oprogramowania pamiętaj, aby po dokonaniu tłumaczenia na język angielski również dokonać jego korekty (niektóre biura tłumaczeń zajmują się również korektami tekstów przetłumaczonych już na język angielski przez native speakerów języka angielskiego).

Jeżeli potrzebujesz skorzystać z pomocy tłumacza języka angielskiego na podkarpaciu, lub szukasz tłumacza języka angielskiego w Rzeszowie i nie wiesz, który z tłumaczy będzie odpowiedni – skontaktuj się z nami.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie, podamy także wycenę tłumaczenia przed przystąpieniem do realizacji oraz termin samej realizacji.

Zapraszamy serdecznie do naszego Biura Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie przy ul. Grunwaldzkiej 26/4a – Zespół Tłumaczy K. LITWIN, J. CZERNIA S.C. Aby ustalić cenę i termin wykonania tłumaczenia przysięgłego lub zwykłego z języka angielskiego Twoich dokumentów skontaktuj się z nami za pośrednictwem zakładki KONTAKT lub odwiedź nas osobiście w naszym Biurze Tłumaczeń Języka Angielskiego w Rzeszowie codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00. Zapraszamy serdecznie!

Podziel się ze znajomymi na Facebooku

TŁUMACZENIA:
- polski
- angielski

Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie, przysięgłe i zwykłe. Krótkie terminy, korzystne ceny, wszystkie specjalności.

qr-ukrainnika

Zespół Tłumaczy K. Litwin, J. Czernia S.C.
background